دانلود آهنگ جدید

اخبار و برنامه های انجمن فوتوالی ایران را در اینستاگرام و تلگرام دنبال کنید
 
   
پیام تشکر انجمن فوتوالی
چهارشنبه 20 شهریور 1392 ساعت 19:30 | | نوشته ‌شده توسط روابط عمومی انجمن فوتوالی
انجمن فوتوالی جمهوری اسلامی ایران به دلیل برگزاری شایسته اولین دوره مسابقات آزاد چهارنفره کشوری از هیات انجمن های ورزشی ، کمیته فوتوالی استان مرکزی ، مسئولین برگزاری ، ورزشکاران و داوران  تقدیر و تشکر کرد .
در پیام انجمن فوتوالی آمده است :
.

نظر بر تلاش‌های انجام یافته در راستای آماده‌سازی امکانات و نیز برگزاری شایسته اولین دوره مسابقات آزاد چهارنفره کشوری، انجمن فوتوالی جمهوری اسلامی ایران وظیفه خود می‌داند از همکاری‌های تمام دست‌اندرکاران مخصوصاً جناب آقای محمد مرادی ، رئیس هیات انجمن های ورزشی و آقای علی محمدی رئیس کمیته فوتوالی استان مرکزی قدردانی و تشکر نماید .

همچنین این انجمن از تمامی داوران ، سرپرستان و ورزشکاران شرکت کننده در این دوره از مسابقات تقدیر نموده و امیدواریم با کمک و همکاری شما عزیزان بتوانیم این رشته را به جایگاه اصلی خود رسانده و شاهد موفقیت های فوتوالی در داخل و خارج از کشور گردیم .

در پایان جای دارد تا قدردانی ویژه ای داشته باشیم از آقایان محمد شاهقلی ، محمد تطهیری ، بهروز سعادتمند ، جعفر حاج صفری ، میلاد شاهقلی ، شهرام عبادالهی و دیگر عزیزانی که زحمات فراوانی برای هرچه بهتر برگزار شدن این دوره از مسابقات متحمل شدند.