دانلود آهنگ جدید

اخبار و برنامه های انجمن فوتوالی ایران را در اینستاگرام و تلگرام دنبال کنید
 
   
استقبال بی نظیر تیم ها از مسابقات جایزه بزرگ کشور
پنج‌شنبه 11 مهر 1392 ساعت 16:53 | | نوشته ‌شده توسط روابط عمومی انجمن فوتوالی

رئیس کمیته فوتوالی گیلان از استقبال بی نظیر تیم ها برای شرکت در مسابقات جایزه بزرگ کشور خبر داد.

محمد تطهیری ، رئیس کمیته فوتوالی استان گیلان اعلام کرد : با توجه به آغاز ثبت نام اولین دوره مسابقات فوتوالی جایزه بزرگ کشور ، با استقبال غیرمنتظره ای از سوی تیم های علاقه مند مواجه شده ایم که احتمال دارد علاوه بر افزایش تعداد تیم ها به 24 تیم ، تنها تیم هایی در مسابقات شرکت نمایند که زودتر مدارک خود را به کمیته برگزاری ارسال نمایند .

تطهیری افزود : در بین ثبت نام کنندگان برای شرکت در این مسابقات نام تیم هایی به چشم می خورد که هنوز کمیته فوتوالی در استان های آنها آغاز بکار نکرده است ولی این رشته بصورت خودجوش در آن استانها شروع بکار نموده و مخاطبان بسیاری را جذب کرده است .

رئیس کمیته فوتوالی گیلان در ادامه عنوان کرد : مهلت ثبت نام برای شرکت در مسابقات تا پایان روز پنجشنبه 13 مهرماه بوده که بدلیل درخواست تعدادی از تیم ها جهت تکمیل مدارک ، این زمان تا پایان وقت اداری روز شنبه 15مهرماه تمدید شد و پس از آن به هیچ عنوان تیم جهت شرکت در مسابقات پذیرش نخواهد شد. همچنین تعدادی از تیم ها مبلغ ورودیه خود را به حساب فدراسیون انجمن های ورزشی واریز نموده اند ولی تاکنون کپی فیش واریزی را به کمیته برگزاری مسابقات ارسال نکرده اند که این تیم ها هم تا شنبه فرصت دارند که فیش های واریزی را به این کمیته ارسال نمایند .

لازم بذکر است که اولین دوره مسابقات جایزه بزرگ فوتوالی در کشور طی روزهای هفدهم لغایت توزدهم مهرماه در مجموعه ورزشی کارگران سنگاچین برگزار می گردد.