دانلود آهنگ جدید

اخبار و برنامه های انجمن فوتوالی ایران را در اینستاگرام و تلگرام دنبال کنید
 
   
تیم های صعود کننده به مرحله نهایی جایزه بزرگ کشور مشخص شدند
پنج‌شنبه 18 مهر 1392 ساعت 12:31 | | نوشته ‌شده توسط روابط عمومی انجمن فوتوالی

به گزارش روابط عمومی انجمن فوتوالی ، پس از برگزاری 36 بازی دور مقدماتی  مسابقات فوتوالی جایزه بزرگ کشور ، هشت تیم به مرحله دوم صعود کردند که پس از انجام چهار دیدار ، تیم های صعود کننده به مرحله نهایی مشخص شدند . 

بنابراین گزارش تیمهای آموزشگاه پل رشت ، خوزستان الف و ب ، سحرمرغ بندرگز ، پیشگامان کشت پایدار گرگان ، معماری سونیا گنبد ، منتخب گرگان و شرکت ساختمانی بابایی (ب) تیم هایی بودند که موفق شدند به مرحله دوم صعود نمایند که در این مرحله چهار تیم پل رشت ، سحرمرغ بندرگز ، منتخب گنبد و پیشگامان کشت پایدار گرگان با شکست حریفان خود به مرحله نهایی صعود کردند . 

در بازیهای انجام شده مرحله دوم ابتدا تیم پل رشت که از وجود مجید سلمانی و امید تشنه کام سود می برد موفق شد 2 بر صفر تیم خوزستان (الف)را که از تیم های مطرح کشور بود و از بازیکنان قدرتمندی چون سعید آسیابان و عباس بنی طریف بهره می برد را شکست دهد . در بازی دوم نیز نماینده بندر گز که ساسان معین و ابوذر قربانی را در ترکیب داشت ، توانست 2 بر صفر خوزستان الف را با ترکیب شاهرخ بیداری و تارخ حسن زاده را با شکست بدرقه نماید. در بازی سوم این مرحله هم تیم پیشگامان گرگان با ترکیب حامد شادان و احمد شادان در برابر تیم شرکت ساختمانی بابایی (ب) که از وجود عبدالعاطی نظری و حلیم رهبری استفاده میکرد را با نتیجه 2 بر یک شکست داد و در آخرین بازی نیز تیم های منتخب گنبد با ترکیب عثمان سن سبیلی و جمیل کر نیز موفق شد 2 بر صفر بر تیم معماری سونیای گنبد که سلیم آق و احسان امان بای را در ترکیب داشت را شکست دهد.

در مرحله نهایی که صبح جمعه برگزار خواهد شد ، ابتدا تیم های سحرمرغ بندر گز و پیشگامان کشت پایدار گرگان  به دیدار یکدیگر خواهند رفت و در بازی دوم هم تیم های منتخب گنبد و آموزشگاه پل رشت با یکدیگر به رقابت می پردازند تا چهره دو تیم صعود کننده به فینال این مسابقات را مشخص نمایند .