دانلود آهنگ جدید

اخبار و برنامه های انجمن فوتوالی ایران را در اینستاگرام و تلگرام دنبال کنید
 
   
تیم فوتوالی گنبد قهرمان جایزه بزرگ کشور شد
شنبه 20 مهر 1392 ساعت 12:37 | | نوشته ‌شده توسط روابط عمومی انجمن فوتوالی


تیم فوتوالی گنبد در دیدار نهایی اولین دوره مسابقات فوتوالی جایزه بزرگ کشور ، باشکست تیم پیشگامان کشت پایدار گرگان به مقام قهرمانی دست یافت .

به گزارش روابط عمومی انجمن فوتوالی ، در ادامه مسابقات فوتوالی جایزه بزرگ کشور  که از روز چهارشنبه در سنگاچین آغاز شده بود ، تیم فوتوالی گنبد که عثمان سن سبیلی و جمیل کر ، دو بازیکن باتجربه کشور را در ترکیب خود داشت موفق شد در یک بازی زیبا و نزدیک تیم قدرتمند پیشگامان کشت پایدار گرگان را که متشکل از حامد و احمد شادان بود را با نتیجه 2 بر 1 شکست دهد و مقام قهرمانی این دوره از مسابقات را از آن خود کند .

در دیدار رده بندی این مسابقات نیز دو تیم فوتوالی سحرمرغ کردان بندر گز و آموزشگاه پل رشت به مصاف یکدیگر رفتند که در پایان یک جدال نفس گیر ، تیم بندگز با ترکیب ابوذر قربانی و ساسان معین موفق شد با نتیجه 2 بر 1 بر تیم پل گیلان که مجید سلمانی و امید تشنه کام را در اختیار داشت غلبه نماید و مقام سوم این مسابقات را به خود اختصاص دهد .

در پایان این مسابقات که با 44 بازی به پایان رسید ، از سوی کمیته فنی"جمیل کر" از تیم فوتوالی گنبد به عنوان فنی ترین و امتیازآورترین بازیکن مسابقات انتخاب شد .

لازم به ذکر است که از سوی کمیته برگزاری به سه تیم برتر این مسابقات جوایز نقدی تعلق گرفت .