دانلود آهنگ جدید

اخبار و برنامه های انجمن فوتوالی ایران را در اینستاگرام و تلگرام دنبال کنید
 
   
پیام تشکر کمیته فوتوالی گیلان از شرکت کنندگان در مسابقات جایزه بزرگ
سه‌شنبه 23 مهر 1392 ساعت 12:45 | | نوشته ‌شده توسط روابط عمومی انجمن فوتوالی

رئیس کمیته فوتوالی استان گیلان در پیامی از تیم های شرکت کننده و دست اندرکاران اولین دوره مسابقات  فوتوالی جایزه بزرگ کشور تشکر کرد .

محمد تطهیری ، رئیس کمیته فوتوالی استان گیلان در پیامی ضمن تشکر و قدردانی از تیم های شرکت کننده در اولین دوره مسابقات جایزه بزرگ کشور که هفته گذشته در استان گیلان برگزار شد ، ابراز امیدواری کرد که دوره های بعدی این مسابقات با حضور بیشتر تیم ها برگزار شود تا شاهد رقابت های جذاب و دیدنی تری باشیم .

مسئول کمیته فوتوالی استان گیلان افزود : امیدواریم که مسئولین هیات های انجمن های ورزشی استانهای دیگر نیز این رشته جذاب را با جدیت و حمایت بیشتری پیگیری نمایند و به امید خداوند بتوانیم هر ماه مسابقات مختلفی را در سراسر کشور برگزار نماییم .

تطهیری در ادامه از زحمات مهندس غلامی مدیرمحترم مجموعه ورزشی کارگران سنگاچین ، مسئولین محترم انجمن فوتوالی ، اعضاء محترم شورای اسلامی شهر رشت و تمامی دست اندرکاران برگزاری این مسابقات بویژه جناب آقای عباس غیبی تشکر و قدردانی نمود.

وی در پایان افزود : جای دارد تا تشکر ویژه ای داشته باشم از داوران این دوره از مسابقات که با وجود کاستی ها و تعدد بازیها به نحو احسن و بدون هیچگونه مشکلی این مسابقات را به پایان رساندند.