دانلود آهنگ جدید

اخبار و برنامه های انجمن فوتوالی ایران را در اینستاگرام و تلگرام دنبال کنید
 
   
تیم فوتوالی گلستان ب (آق قلا) قهرمان ایران شد
جمعه 26 اردیبهشت 1393 ساعت 19:54 | | نوشته ‌شده توسط روابط عمومی انجمن فوتوالی

تیم فوتوالی گلستان ب (آق قلا) با شکست حریفان  خود ، موفق شد به مقام قهرمانی دومین دوره مسابقات فوتوالی قهرمانی کشور دست یابد.

به گزارش روابط عمومی انجمن فوتوالی ، از صبح امروز بازی های مرحله نیمه نهایی برای شناخت چهره تیم های فینالیست دومین دوره مسابقات فوتوالی قهرمانی کشور آغاز شد که در بازی نخست تیم گلستان ب (آق قلا) موفق شد تیم سخت کوش و باتجربه گیلان را با نتیجه 2بر صفر شکست داده و به دیدار نهایی راه یابد .

در دیدار دوم این مرحله نیز که بین دو تیم قدرتمند گلستان الف (بندرگز) و خوزستان برگزار شد ، تیم فوتوالی گلستان الف (بندرگز) موفق شد در یک دیدار نزدیک و زیبا ، قهرمان دور قبل مسابقات را با نتیجه 2بر1 شکست داده تا دیدار نهایی بین دو نماینده استان گلستان برگزار گردد. 

در دیدار نهایی این دوره از مسابقات که ساعت 11 صبح در زمین ساحلی مجموعه ورزشی امام رضا(ع) شهرستان بندر گز برگزار شد ، دو نماینده استان گلستان به مصاف هم رفتند که در پایان یک بازی زیبا ، تیم گلستان ب (آق قلا) که از وجود حامد ، محمود و احمد شادان و عبدالحلیم رهبری بهره می برد موفق شد با نتیجه 2بر 1 تیم گلستان الف (بندرگز) را با حضور ساسان معین ، ابوذر قربانی ،عثمان سن سبیلی و حامد حسینی شکست داده و عنوان قهرمانی این دوره از مسابقات را از آن خود نماید.

همچنین با نظر کمیته فنی مسابقات ، آقای ابوذر قربانی از تیم گلستان الف (بندرگز)به عنوان فنی ترین بازیکن مسابقات انتخاب شد.

لازم بذکر است که این دوره از مسابقات با حضور 10 تیم از صبح دیروز (پنجشنبه) آغاز و پس از برگزاری 23 بازی ، روز جمعه پایان یافت .