دانلود آهنگ جدید

اخبار و برنامه های انجمن فوتوالی ایران را در اینستاگرام و تلگرام دنبال کنید
 
   
پیام تشکر انجمن فوتوالی
دوشنبه 29 اردیبهشت 1393 ساعت 10:33 | | نوشته ‌شده توسط روابط عمومی انجمن فوتوالی

انجمن فوتوالی جمهوری اسلامی ایران به دلیل برگزاری شایسته دومین دوره مسابقات فوتوالی قهرمانی کشور از مسولین برگزاری ، ورزشکاران و داوران  تقدیر و تشکر کرد . در پیام انجمن فوتوالی آمده است :

نظر به تلاش‌های انجام یافته در راستای آماده‌سازی امکانات و نیز برگزاری شایسته دومین دوره مسابقات فوتوالی قهرمانی کشور ، انجمن فوتوالی جمهوری اسلامی ایران وظیفه خود می‌داند ازهمکاری‌های تمام دست‌اندرکاران مخصوصاً جناب آقای دمیرچی ریاست محترم هیات انجمن های ورزشی استان گلستان و آقایان تقی زاده سرپرست کل مسابقات ، حاج صفری دبیر کمیته فوتوالی استان و حاجی آبادی ریاست اداره ورزش و جوانان بندرگز قدردانی و تشکر نماید .

همچنین این انجمن از تمامی داوران ، سرپرستان ، مربیان و ورزشکاران شرکت کننده در این دوره از مسابقات تقدیر نموده و امیدواریم با کمک و همکاری شما عزیزان بتوانیم این رشته را به جایگاه اصلی خود رسانده و شاهد موفقیت های فوتوالی در داخل و خارج از کشور گردیم .

درپایان جای دارد تا قدردانی ویژه ای داشته باشیم از آقایان محمد تطهیری ، ساسان معین ، محمد شاهقلی ، مجتبی ارشدی ، بهروز سعادتمند ، سیدمیثم موسوی ، ایمان محمدحسینی ، علی محمدی و دیگر عزیزانی که زحمات فراوانی برای هرچه بهتر برگزار شدن این دوره از مسابقات متحمل شدند.