دانلود آهنگ جدید

اخبار و برنامه های انجمن فوتوالی ایران را در اینستاگرام و تلگرام دنبال کنید
 
   
دیدار دبیرکل فوتوالی آسیا واقیانوسیه با دبیرکل کمیته المپیک امارات
شنبه 8 شهریور 1393 ساعت 13:32 | | نوشته ‌شده توسط روابط عمومی انجمن فوتوالی
دبیرکل ایرانی کنفدراسیون فوتوالی آسیا و اقیانوسیه به همراه حشمت مهاجرانی با دبیر کل کمیته ملی المپیک و رئیس انجمن فوتوالی امارات دیدار و در مورد رشته فوتوالی و توسعه آن در منطقه بحث و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی کنفدراسیون فوتوالی آسیا و اقیانوسیه ، امیدعلی پورحسن به همراه حشمت مهاجرانی سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال ایران در سفری که به امارات داشت با محمدعلی الکمالی دبیرکل کمیته ملی المپیک امارات و جمال سیف رئیس انجمن فوتوالی این کشور دیدار و گفتگو کرد.

پورحسن در این دیدار از افتتاح مقر این کنفدراسیون در تهران خبر داد و از تیم ملی امارات برای حضور در مسابقات جام جهانی که قرار است در جزیره کیش برگزار شود دعوت کرد.

همچنین دبیرکل ایرانی فوتوالی آسیا و اقیانوسیه در دیداری جداگانه با جمال سیف رییس انجمن فوتوالی امارات ، به بررسی راه های همکاری دوجانبه پرداخت و آمادگی کنفدراسیون فوتوالی آسیا و اقیانوسیه را برای همکاری بیشتر با انجمن فوتوالی امارات اعلام کرد.

امیدعلی پورحسن طی حکمی ازسوی موسوی شفیق رئیس کنفدراسیون فوتوالی آسیا و اقیانوسیه به مدت چهار سال به عنوان دبیرکل این کنفدراسیون منصوب شده است.