دانلود آهنگ جدید

اخبار و برنامه های انجمن فوتوالی ایران را در اینستاگرام و تلگرام دنبال کنید
 
   
سرپرست کمیته فوتوالی منطقه آزاد قشم منصوب شد
چهارشنبه 12 شهریور 1393 ساعت 20:03 | | نوشته ‌شده توسط روابط عمومی انجمن فوتوالی
به گزارش روابط عمومی انجمن فوتوالی ، بنابر پیشنهاد رییس کمیته فوتوالی استان هرمزگان و موافقت ریاست محترم هیئت انجمن های ورزشی آن استان ، خانم معصومه سهرابی به عنوان سرپرست کمیته فوتوالی منطقه آزاد قشم جایگزین آقای ابراهیم یگانه مهر شد.

در بخشی از حکم موسوی شفیق ، رئیس انجمن فوتوالی خطاب به سهرابی آمده است: با عنایت به اهمیت و جایگاه  ورزش در تامین سلامت روحی و جسمی و ایجاد نشاط و شادابی عمومی جامعه و نیز  برنامه ریزی راهبردی  برای کسب موفقیت  در عرصه های مختلف ورزشی ، امید است با اتکال به نیروی لایزال الهی و بهره گیری از امکانات و استعدادهای موجود و بهره مندی  از توان علمی و عملی  کارشناسان و صاحب نظران ورزش و هماهنگی و تعامل با هیئت انجمن های ورزشی استان ، در اعتلای ورزش آن منطقه موفق و مؤید باشید .

سهرابی ، دارای مدرک داوری و مربیگری فوتبال بوده و سابقه نایب رئیسی هیات های تنیس روی میز ، بدمینتون ودبیری هیات هندبال استان هرمزگان را درکارنامه ورزشی خود دارد. 

همچنین انجمن فوتوالی از تلاش های آقای یگانه مهر قدردانی نموده و برای ایشان در پست جدید (مدیریت اداره ورزش و جوانان شهرستان رودان استان هرمزگان) آرزوی موفقیت می نماید.

لازم بذکر است که فوتوالی در استان هرمزگان بدلیل موقعیت خاص و وجود مناطق آزاد بصورت سه کمیته مستقل (هرمزگان ، منطقه آزاد قشم و منطقه آزاد کیش) فعالیت می کند.