دانلود آهنگ جدید

اخبار و برنامه های انجمن فوتوالی ایران را در اینستاگرام و تلگرام دنبال کنید
 
   
آغاز مسابقات فوتوالی آزاد کشوری در شاهرود
چهارشنبه 19 شهریور 1393 ساعت 21:13 | | نوشته ‌شده توسط روابط عمومی انجمن فوتوالی

به گزارش روابط عمومی انجمن فوتوالی ، چهارمین دوره مسابقات سه نفره فوتوالی آزاد کشوری و انتخابی تیم ملی با حضور 15 تیم در سه گروه از صبح امروز در مجموعه اختصاصی فوتوالی شهرستان شاهرود آغاز شد .

در پایان مرحله مقدماتی این بازیها که با برگزاری 30 دیدار به انجام رسید به ترتیب از گروه اول تیم های آموزشگاه پل رشت، گنبد و تعاونی ورزشی گلستان، از گروه دوم تیم های تالار پذیرایی کهکشان گرگان و استیل البرز آق قلا و از گروه سوم نیز تیم های هیات انجمن های ورزشی خوزستان، کمیته فوتوالی تهران و منطقه آزاد قشم موفق شدند مجوز صعود به مرحله دوم این مسابقات را کسب نمایند .

بدین ترتیب از صبح فردا و در مرحله دوم ابتدا تیم آموزشگاه پل رشت به مصاف منطقه آزاد قشم می رود و پس از انجمن های ورزشی خوزستان با تعاونی ورزشی گلستان ، کهکشان گرگان با نماینده تهران و استیل البرز آق قلا هم با نماینده گنبد دیدار خواهند کرد .

قابل ذکر است که بازی فینال این دوره از مسابقات از ساعت 18 فردا در مجموعه اختصاصی فوتوالی شاهرود برگزار می شود.  

 تیم های شرکت کننده در این دوره از مسابقات عبارتند از : کات شاهرود ، استیل البرز آق قلا، منطقه آزاد قشم، انجمن های ورزشی خوزستان ، گنبد ، آموزشگاه پل رشت ، عصرهنر شاهرود ، آذرفرش تبریز ، شرکت تعاونی ورزشی گلستان ، کمیته فوتوالی تهران ، سیستان و بلوچستان الف ، سیستان و بلوچستان ب ، تالار پذیرایی کهکشان گرگان، شهدای سطفه شاهرود و سهند ارمیای میامی