دانلود آهنگ جدید

اخبار و برنامه های انجمن فوتوالی ایران را در اینستاگرام و تلگرام دنبال کنید
 
   
ایران عنوان سوم مسابقات بین المللی فوتوالی لنکاوی را کسب کرد
شنبه 5 مهر 1393 ساعت 19:55 | | نوشته ‌شده توسط روابط عمومی انجمن فوتوالی

تیم ملی فوتوالی دونفره ایران به مقام سوم تورنمنت بین المللی لنکاوی دست یافت.

به گزارش روابط عمومی انجمن فوتوالی ، در روز آخر مسابقات فوتوالی بین المللی لنکاوی تیم ملی ایران مقام سوم این دوره از مسابقات را از آن خود کرد.

در ادامه این مسابقات و از مرحله نیمه نهایی که از ساعت 9 به وقت محلی انجام گرفت دو تیم ایران و تایلند و برزیل الف و برزیل ب بصورت همزمان با یکدیگر به رقابت پرداختند تا چهره تیم های فینالیست مشخص گردد . برزیل الف در یک بازی نزدیک و برابر موفق شد با نتیجه دو بر یک برزیل ب را شکست دهد و تیم تایلند نیز با حساب دو بر صفر تیم ملی کشورمان را شکست داد تا دو تیم ایران و برزیل به مقام سوم مشترک این مسابقات را از آن خود نمایند.

لازم بذکراست که حامد شادان بازیکن خوب کشورمان باوجود آسیب دیدگی روزگذشته خود در این مسابقه شرکت نمود و تا پایان در میدان حضور داشت و باتوجه به اینکه در مسابقات دونفره بازیکن تعویضی وجود ندارد ، تیم ایران یا باید از ادامه مسابقات انصراف میداد یا با همان بازیکن به ادامه رقابتها می پرداخت که حامد شادان با غیرت خود به مسابقات ادامه داد.

در مسابقه پابانی هم تیم ملی برزیل الف موفق شد تیم ملی تایلند میزبان بازیهای ساحلی آسیا را با نتیجه دو بر صفر شکست دهد و به مقام قهرمانی دست یابد