دانلود آهنگ جدید

اخبار و برنامه های انجمن فوتوالی ایران را در اینستاگرام و تلگرام دنبال کنید
 
   
تطهیری: از عملکرد تیم ملی دونفره در تورنمنت بین المللی لنکاوی رضایت کامل داریم
جمعه 11 مهر 1393 ساعت 18:59 | | نوشته ‌شده توسط روابط عمومی انجمن فوتوالی

سرمربی تیم های ملی فوتوالی ایران با ابراز رضایت از تورنمنت بین المللی لنکاوی گفت: امیدوارم بتوانیم با آمادگی کامل در بازیهای ساحلی آسیا شرکت کنیم .

به گزارش روابط عمومی انجمن فوتوالی ، تیم ملی دونفره فوتوالی ایران درتورنمنت لنکاوی موفق شد به همراه تیم ملی برزیل ب در جایگاه سوم قرار گیرد.  محمد تطهیری سرمربی تیم های ملی فوتوالی ایران پس از پایان کار تیم ملی در مالزی ، اظهار داشت: خیلی خوشحالم که دراین تورنمنت حضور داشتیم. تجربه خوبی بود ومن راضی هستم. باید از جناب آقای علیپور ریاست محترم فدراسیون انجمن های ورزشی و آقای موسوی ریاست محترم انجمن فوتوالی نیز تشکر کنم که شرایط حضور تیم ملی را دراین مسابقات مهیا نمودند و فرصتی بود تا حریفان خود را در بازیهای ساحلی آسیا بشناسیم و بتوانیم بازی‌های تدارکاتی خوبی برگزار کنیم.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه اولین اعزام تیم ملی فوتوالی به یک رویداد بین المللی بود ، از عملکرد بازیکنانم رضایت دارم و اگر برای یکی از بازیکنان مصدومیتی پیش نمی آمد ، قطعا بهمراه تیم ملی برزیل الف در فینال حضور داشتیم .

سرمربی تیم های ملی فوتوالی در ادامه گفت: با توجه به فرصتی که تا بازیهای آسیایی داریم قطعا نفراتی به این مسابقات اعزام می شوند که بتوانند در اردوهای پیش رو نظر کادر فنی را جلب نمایند.هم‌ اکنون تیم ملی دونفره برای چهارمین دوره مسابقات ورزشهای ساحلی آسیا که اواخر آبانماه در پوکت تایلند برگزار می گردد آماده می‌شود و ما به دنبال نتایجی خوب در این رویداد بزرگ هستیم . بعد از مسابقات آسیایی نیز باید برای حضوری شایسته در جام جهانی آماده شویم .