دانلود آهنگ جدید

اخبار و برنامه های انجمن فوتوالی ایران را در اینستاگرام و تلگرام دنبال کنید
 
   
رییس انجمن فوتوالی : هدف ما قهرمانی در بازیهای ساحلی آسیا است
سه‌شنبه 15 مهر 1393 ساعت 15:38 | | نوشته ‌شده توسط روابط عمومی انجمن فوتوالی

به گزارش روابط عمومی انجمن فوتوالی ، سیدحسین موسوی شفیق رییس انجمن فوتوالی عنوان کرد : حضور در تورنمنت بین المللی لنکاوی برای محک خوردن سطح فوتوالی کشورمان با دیگر رقبای آسیایی مهم بود و با عملکرد خوب تیم ملی در این مسابقات نشان دادیم که از تیم های قدرتمند آسیا هستیم .

موسوی شفیق افزود : از آنجاییکه تا آغاز مسابقات ساحلی آسیا حدود چهل روز دیگر باقی مانده ، سرمربی تیم های ملی برای کسب عنوان قهرمانی این مسابقات برنامه خود را به انجمن اعلام نموده که در آن برگزاری اردوی مشترک با تیم ملی تایلند یا شرکت در یک تورنمنت معتبر اروپایی گنجانده شده است و امیدواریم با حمایت کمیته ملی المپیک بتوانیم با قدرت کامل در مسابقات ساحلی آسیا شرکت نماییم.

رییس انجمن فوتوالی با اشاره به برنامه ریزی صورت گرفته برای کسب عنوان قهرمانی در مسابقات آسیایی عنوان کرد ، هدف ما در این مسابقات تنها عنوان قهرمانی است و با کسب این عنوان می توانیم رشته فوتوالی را در کشور توسعه دهیم .

موسوی شفیق با اشاره به حمایت کمیته المپیک و فدراسیون انجمن های ورزشی افزود : از جناب آقای هاشمی ریاست محترم کمیته ملی المپیک تشکر می کنم که به فوتوالی اعتماد کرده و این رشته را جزو کاروان اعزامی به مسابقات آسیایی اضافه نمود همچنین حمایت های فدراسیون و جناب آقای علیپور از تیم ملی مارا برای ادامه راه و موفقیت در این مسابقات دلگرم می کند.