دانلود آهنگ جدید

اخبار و برنامه های انجمن فوتوالی ایران را در اینستاگرام و تلگرام دنبال کنید
 
   
علیپور: عملکرد تیم ملی فوتوالی عالی بود ؛ این رشته را توسعه می دهیم
شنبه 24 آبان 1393 ساعت 11:05 | | نوشته ‌شده توسط روابط عمومی انجمن فوتوالی

رییس فدراسیون انجمن های ورزشی با تاکید بر اینکه انجمن فوتوالی فقط 2 سال است در ایران راه اندازی شده تاکید کرد: عملکرد این تیم در بازیهای ساحلی آسیا دور از انتظار و فوق العاده بود.
محمد علیپور پس از راهیابی تیم ملی فوتوالی کشورمان به دیدار فینال این رقابتها اظهار داشت: رشته فوتوالی حدود دو سال است که در ایران راه اندازی شده و بسیار نوپاست اما خوشبختانه با نتیجه ای که امروز بدست امد به مسوولان نشان دادیم که پتانسیل لازم برای توسعه و گسترش این رشته را داریم و اگر حمایت شویم می توانیم نتایج بهتری در عرصه های بزرگتر نیز بدست آوریم.
 
وی ادامه داد: این اولین مسابقه خارج از کشور تیم فوتوالی به حساب می آید که خوشبختانه اعضای این تیم با راهیابی به دیدار فینال ثابت کردند استحقاق حمایت و پشتیبانی هر چه بیشتر را دارند. 

علیپور با اشاره به این موضوع که تیمهای امارات و تایلند اردوهایی 3 ماهه را در برزیل، مهد این رشته داشته اند یادآور شد: کشورهای منطقه بخصوص امارات سرمایه گذاری عظیمی روی این رشته کرده اند و بی شک روز به روز پیشرفت خواهند داشت. تایلند هم با توجه به اینکه در رشته مشابه یعنی سپک تاکرا صاحب عنوان است در این رشته نیز حرفهای زیادی برای گفتن دارد. 
رئیس فدراسیون انجمنهای ورزشی در پایان گفت:اگر به دنبال توسعه ورزش و موفقیت در میادین بزرگ هستیم باید تمرکز خود را از چند رشته محدود و مدال آور خارج کرده و به رشته های جدید و پر مدال توجه ویژه ای داشته باشیم. 
همچنین سرمربی تیم ملی فوتوالی ایران پس از پیروزی مقابل امارات و صعود به فینال بازی‌های ساحلی آسیا گفت: دیدار سختی در فینال مقابل تایلند یکی از قدرتهای بزرگ آسیا و جهان پیش رو داریم اما امیدوارم که بتوانیم با برتری مقابل این حریف قدر، به مقام قهرمانی برسیم.

محمد تطهیری مقدم افزود: تیم ملی کشورمان در مرحله اول، مسابقات بسیار سختی را پشت سر گذاشت و در بازی سوم هم با مصدومیت کاپیتان تیم مواجه شدیم که با زحمات کادرپزشکی که جا دارد همین‌جا از آنها تشکر کنم، به بازی‌ها رسید و در مقابل امارات درخشش قابل ستایشی داشت. 
او ادامه داد: بازی نیمه‌نهایی مقابل امارات، یکی از حساس‌ترین مسابقات‌مان در این دوره از رقابت‌ها بود. اماراتی‌ها هزینه فراوانی برای این مسابقات کرده بودند و حتی سه ماه اردوی مشترکی را با تیم‌ملی برزیل انجام دادند که خوشبختانه توانستیم این بازی دشوار را با پیروزی پشت سر بگذاریم. 
تطهیری‌مقدم در مورد مسابقه فینال که عصر امروز مقابل تایلند برگزار می‌شود گفت: دیدار سختی با تایلند داریم. این تیم از بزرگان فوتوالی دنیا و قهرمان بلامنازع آسیاست که تمام تلاشمان را می‌کنیم تا در این بازی برنده میدان باشیم. امیدواریم که بچه‌ها تیم در بهترین شرایط باشند، ما برای اولین بار است که در این بازی ها شرکت کنیم و امیدوارم قهرمان شویم.