اعلام حمایت عضو فراکسیون ورزش مجلس از فوتوالی/ سید کریم حسینی: رشته فوتوالی به عنوان فرزند آخر فدراسیون روستایی بسیار عزیز است

نماینده مردم اهواز و عضو فراکسیون ورزش مجلس، حمایت خود را از رشته فوتوالی به عنوان یکی از رشته های جذاب زیرمجموعه فدراسیون روستایی اعلام کرد.

به گزارش روابط عمومی انجمن فوتوالی، دکتر سید کریم حسینی که در حاشیه ی برگزاری جام ستارگان این رشته در شهر اهواز ، از فوتوالی به عنوان فرزند آخر فدراسیون روستایی و بازی های بومی و محلی نام برد که در جمع خانواده جایگاهی خاص و عزیز دارد.
نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی توضیح داد: باوجود اینکه این رشته جذاب و دیدنی آخرین رشته عضو فدراسیون روستایی است و ممکن است در آینده رشته های دیگری هم به آن اضافه شوند، اما جایگاه فوتوالی به عنوان یک رشته پرهیجان و مدال آور محفوظ است.
عضو فراکسیون مجلس شورای اسلامی همچنین بیان کرد: با توجه به حیطه اختیاراتی که در مجلس شورای اسلامی دارم، علاوه بر اینکه شخصا از این رشته حمایت میکنم، از دکتر امیری خراسانی رییس فدراسیون نیز خواهم خواست که توجه ویژه ای به فوتوالی داشته باشد.
سیدکریم حسینی با بیان اینکه رونق فوتوالی حاصل تلاش بازیکنان، مربیان و مسئولان رشته فوتوالی است، اظهارامیدواری کرد با نتایج خوب توسط ملی پوشان در رویدادهای داخلی و خارجی، این رشته بتواند جایگاه خود را نه تنها در بین رشته های فعال در فدراسیون روستایی بلکه در میان تمامی رشته های ورزشی تثبیت کند.